Граємо з практичним психологом

Комишан А.А., практичний психолог, провела гру «Метелик » у групі № 3 (4р.ж.). Всі знають що рух для дитини – це привичний спосіб пізнання себе і навколишнього світу, тому діти так люблять грати, рухатися і самостійно танцювати. Практичним психологом під час гри були створені умови, щоб діти навчилися акцентувати різні тілесні відчуття, контраст напруги і спокою, діти навчились розслаблятись та контролювати свій емоційний стан. Всім відомо, що у дітей дошкільного віку рівень усвідомлення власних почуттів і тілесних реакцій ще не достатньо високий, таму були враховані наступні фактори, такі як вік, фізичний розвиток та темперамент дитини. Водночас у дітей активізувалась свідомість, підвищився рівень комфортності продуктивності життя. Дітям було запропоновано краще відчути почуття спочатку активності та рухливості, а потім - пасивності замирання, під час гри діти навчилися розрізняти відчуття напруги та спокою.