День Державного Герба України

19 лютого святкують День Державного Герба України - це пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу.

Цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб, як Малий герб України, визначивши його головним елементом Великого Державного Герба.

Це символ стійкості, героїзму та прагнення до незалежності, які демонструє весь український народ.

Патріотичне виховання проводила вихователь ЗДО N393 Романенко Галина Іллівна для дітей молодшого дошкільного віку групи N7.

Потім, у кого була можливість, діти разом з батьками дома намалювали та розфарбували Державний Герб України, та надіслали свої фото виховательці.